Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 02:47:56

Чернігівська “Легенда” переграла маріупольську “Іллічівку” з рахунком 6-0

06.08.2012   14:32

Футбол о третій годині дня у неймовірну спеку - знущання не тільки над гравцями а й над вболівальниками.

Багато хто з прихильників чернігівської легенди через спеку не прийшов підтримати свою команду у поєдинку проти маріупольскої “Іллічівки”. Однак і тих , хто сонця не злякався зібралося на трибунах текстильника вдосталь.

Вдосталь для того, аби погнати з перших хвилин черніговк вперед. Вже на одинадцятій хвилині Ольга Мелконянц розпочала погром гостей. На тридять другій хвилині все та ж Мелконянц забила вдруге, під завісу тайму рахунок три нуль встановила Таміла Химич. У гостей не було особливих шансів аби поїхати додому забивши бодай один м’яч.

Моменти у Іллічівки виникали переважно лише після стандартів. На початку другого тайму господарки остаточно добили своїх суперників. Все таж Мелконянц та Двічі Хімич встановили підсумковий рахунок гри - 6-0. Попри перемогу Легенда в Чемпіонаті 4а.

Така позиція в турнірній таблиці не звична для чернігівської команди. Директор клубу Володимир Маггерамов переконаний, що далі команда лише прогресуватиме.


http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=2147

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.