Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 18:00:23

БК "Чернігів" не здолав "Вінницьких Зубрів". ФОТОрепортаж

28.01.2019   12:48Агенцiя

Двадцять шостого та двадцять сьомого січня баскетбольний клуб "Чернігів" в останніх домашніх матчах сезону 2018/19 років у рамках групи № 4 Першої ліги чоловічого Чемпіонату України приймав "Вінницьких Зубрів".

Обидві зустрічі закінчилися перемогою гостей з Вінниці: 95-72 та 73-57.

Наразі вінничани посідають друге місце у групі і вже гарантували собі місце в плей-офф. А ось БК"Чернігів" після 18 матчів має в своєму активі лише дві перемоги та вже точно не потрапить до ігор на вибування.

У нинішньому чемпіонаті БК "Чернігів" залишилося провести дві гостьові гри проти лідера групи №4 – БК "Житомир".
 



Сергій Карась. Фоторепортаж Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини