Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 02:37:46

Чернігівські орієнтувальники виступили успішно

03.08.2012   09:54Агенцiя

Вихованці чернігівського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю продемонстрували гарний рівень підготовки на відкритому Чемпіонаті України серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування.

Змагання, в яких узяло участь 14 команд областей України проходили в с. Всесвятське Дніпропетровської області з 21 по 27 липня. Понад 150 учасників змагались на середніх, довгих, коротких дистанціях, естафетах за віковими групами від 12 до 18 років.

Вдало виступили на цих змаганнях гуртківці Центру ТОВРДМ. Так, Анна Богдан була третьою на середній і другою на довгій дистанціях, Ольга Рогова була другою на короткій дистанції, Таісія Сапсай – першою на короткій і другою на середній, Марія Сапсай – третьою на короткій, а Олена Ворчило стала третьою на довгій дистанції.

Проте, в результаті команда Чернігівської області зайняла в командному заліку Чемпіонату 6 місце.

Змагання зі спортивного орієнтування проводились на березі річки Самара на території бази відпочинку “Сосновий бір”. Для дітей було організовано прогулянки на конях, екскурсії по Дніпропетровську. Всі повернулись зі змагань фізично загартовані та оздоровлені.

 
За інформацією міського Центру ТОВРДМ

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.