Поліцейські вибороли золото на чемпіонаті фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" з футзалу
У футбольних баталіях на приз обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» серед команд-колективів фізкультури силових структур футбольна команда ГУНП в Чернігівській області в запеклій та безкомпромісній боротьбі виборола перше місце і отримала золоті нагороди.

У змаганнях взяли участь вісім футбольних команд, які за правилами змагань були спочатку розподілені на дві підгрупи. За результатами групових ігор до наступного кола змагань вийшли чотири кращі.
Серед них — футболісти Головного управління Національної поліції області, команда Управління патрульної поліції, футболісти Академії пенітенціарної служби та команда військової частини 3041 (Національна гвардія). В матчі за третє місце команда пенітенціаріїв здобула вольову перемогу над Нацгвардійцями.
А от у фіналі перемогу здобули футболісти поліції Чернігівщини. Команда патрульної поліції посіла другу сходинку.
Після фінального матчу відбулося нагородження призерів та переможців змагань, а завершилася урочиста церемонія традиційним спільним фото на згадку.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11
Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.
10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40
З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12
20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки
Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41
19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.