Десна вийшла з відпустки
Сьогодні, 10 січня, футболісти та тренери чернігівської Десни зібралися в Чернігові.

Після майже місячної перерви команда повертається до тренувань.
До 16 січня, коли команда відправиться на навчально-тренувальний збір до Туречинни, Десна буде тренуватися на штучних газонах стадіону імені Гагаріна та Чернігів-Арена.
Додамо, що до Чернігова прибула команда практично в повному складі, не вистачає лише Віталія Єрмакова, який весняну частину сезону 2018/2019 проведе в краматорському Авангарді на правах оренди.
В понеділок, 14 січня, команда пройде обов’язковий медичний огляд.
ФК Десна
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.