Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 02:34:47

Прилуччани серед перших на Всеукраїнському етапі козацької гри “Сокіл-Джура”

01.08.2012   16:53Агенцiя

З 18 по 24 липня в Центральному таборі туристського активу Міністерства освіти і науки України в Іршавському районі Закарпатської області відбувся Всеукраїнський етап військово-патріотичної козацької гри “Сокіл-Джура”.

Прилуччани серед перших на Всеукраїнському етапі козацької гри Сокіл-Джура

Прилуччани серед перших на Всеукраїнському етапі козацької гри Сокіл-Джура

Їздила в Закарпаття й команда вихованців Центру творчості дітей та юнацтва міста Прилуки, що стала переможцем обласного етапу гри.

До програми змагань було включено 10 видів із фізичної, військової, туристської та теоретичної підготовки юних козаків. Протягом усіх днів проводився козацький вишкіл учасників із несенням вартової та осавульської служби. А на закритті гри головною вулицею та центральною площею Іршави пройшов урочистий марш роїв.

Команда вихованців Центру творчості дітей та юнацтва Прилук – рій “Залізна варта” – в напруженій боротьбі виборола перші місця у таких видах: “Туристська смуга перешкод”, де учасники долали перешкоди з пішохідного туризму; “Відун” – інтелектуальна гра з історії козацтва та сучасних збройних сил України; “Добре діло” – звіт про проведену роєм роботу козацького чи патріотичного напрямку у своєму регіоні. Друге місце команда здобула у спортивно-інтелектуальній грі “Квест” і в командному заліку стрільби з пневматичної гвинтівки. Учасниця рою “Залізна варта” Євгенія Сергієнко стала кращим снайпером гри серед дівчат.

Окрім Євгенії, у складі команди виступали Богдан Придатченко, Олександр Борисенко, Олександр Павлоцький, Денис Євдокімов, Владислав Астанін, Ігор Тишкевич, Ірина Васильченко. Готували команду працівники Прилуцького ЦТДЮ Валентина Миколаївна Гребінь, Дмитро Вікторович Дурас, Сергій Григорович Ігнатенко, Олександра Олександрівна Самойленко. Значний вклад у підготовку внесли Андрій Сікалов з окремого Прилуцького козацького полку імені Петра Сагайдачного та представник козацького куреня імені Івана Сірка Роман Зінченко. Необхідну атрибутику було виготовлено за рахунок спонсора, директора агентства нерухомості “Власник” Олександра Кутового.

Інформація відділу спортивного туризму та краєзнавства Прилуцького ЦТДЮ

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.