Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 09:20:05

Олена Костевич: “Бронза Лондона-2012 важча за золото Афін-2004”

31.07.2012   16:32Агенцiя

Олена Костевич, вдруге в своїй кар’єрі піднявшись на олімпійський п’єдестал, після закінчення фіналу стрільби з пневматичного пістолета активно приймає привітання.

Олена Костевич

Олена Костевич

Першими по телефону її привітали президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка і голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

У відповідь Олена подякувала уславленому олімпійцю Сергію Бубці, відзначивши що завжди відчувала його підтримку і допомогу. За її словами, високі досягнення Бубки надихають її на нові перемоги і змушують не зупинятися на досягнутому.

Сьогоднішній день видався для Олени дуже напруженим – кваліфікація, а через півтори години – фінальна боротьба. “Необхідно було продемонструвати всі внутрішні резерви організму, а також заручитися посмішкою долі, – не приховує підопічна Ігоря Черединова. – Боротьба в фіналі Лондона-2012 була запеклішою, аніж вісім років тому в Афінах. У перестрілці з француженкою я припустилася прикрої помилки – зійшла з місця, тому й поступилася їй срібною нагородою. Та попереду ще один старт в олімпійському турнірі – малокаліберний пістолет. Тому там сподіваюся показати кращий результат, ніж сьогодні”.

Олена з усіх восьми фіналісток останньою натискала на курок. “Так роблю, щоб мене не відволікав звук пострілів суперниць, – пояснює спортсменка. – До речі, китайські вболівальники сьогодні поводили себе некоректно, голосно реагуючи на вдалу спробу своєї спортсменки, хоча інші учасниці фіналу ще не відстрілялися”.

Наостанок Олена Костевич зізналася, що їй дуже приємно розпочати лік українським нагородам в Лондоні і побажала всім колегам по олімпійській збірній здобути якомога більше медалей найвищого гатунку.

Цікаво, що у столиці Британії під час Олениної стрільби розпочався дощ – так само, коли на Майдані Незалежності ми урочисто проводжали наших олімпійців до Лондона. На щастя – так тоді всі розцінили погодні умови в Києві. Сподіваємось, що дощ медалей для нашої команди вже розпочався.

noc-org.ua

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини