Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 21:19:20

Керівником Центру спортивної боротьби призначено Костянтина Ноткіна

19.12.2018   14:30

18 грудня, на розширеній нараді Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко представив нового керівника комунального некомерційного підприємства "Центр спортивної боротьби" міської ради.

Мова йде про Костянтина Ноткіна, який раніше очолював учбово-спортивну базу Чернігівської обласної організації ФСТ «Україна». Наразі за сумісництвом він працює тренером-викладачем з дзюдо в дитячо-юнацькій спортивній школі «Фортуна». Має звання Ветеран – Майстер спорту.

Центр спортивної боротьби розташований на Валу по вул. Музейна, 4Б. До цього там була спортивна школа.

Відповідно до рішення міської ради Центр матиме некомерційне господарювання, спрямоване на досягнення економічних, соціальних й інших результатів без мети одержання прибутку. Перевагами його створення, зокрема, є те, що керівник підприємства отримує значно більшу, ніж керівник бюджетної установи, свободу у розпорядженні активами, фінансами та формуванні кадрової політики, визначенні внутрішньої організаційної структури закладу. Також фінансування підприємства здійснюється не за постатейним кошторисом витрат, а на основі власного фінансового плану, що дозволяє ефективно розпоряджатися коштами.

Завдання комунального некомерційного підприємства визначені у Статуті: сприяння розвитку видів спорту; організація та проведення фізкультурно-спортивних заходів, турнірів, змагань, конкурсів; надання допомоги в розвитку фізичної культури та спорту колективам дошкільних закладів, загальноосвітнім школам, спортивним школам, підприємствам, установам та організаціям комунальної форми власності.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

Чернігівщина серед призерів всеукраїнських змагань з легкоатлетичних метань 13:32

У період з 27 по 29 березня у Києві відбулися легкоатлетичні змагання: зимовий чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед юнаків, І етап Кубку України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання «Пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О.».

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини