У Чернігові відремонтували ще один спортивний зал
Спортивне приміщення на вул. Льотній, 12, де молодь займається Тхеквондо, наразі відповідає всім сучасним вимогам, а спортивні заняття відтепер проходять у комфортних умовах.
Це сучасна зала для проведення тренувань зі спеціальним покриттям, на стінах прикріплені спеціальні м’які подушки для уникнення забоїв, обладнані душові кабіни та інше.
На урочистому відкритті спортзали чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зауважив, що в даному закладі нічого надзвичайно немає, це маленький, компактний та зручний спортзал, яких у місті потрібно відкривати десятками.
- Такі зали цікаві тим, що спорт іде в спальні мікрорайони, наближаючись до людей. Це дуже зручно для дітей, які живуть поряд. Дуже добре, що діти будуть знаходити друзів у спортивних залах, - сказав Владислав Атрошенко.
Оновлення та ремонт профінансовано із міського бюджету. Також за кошти міської казни придбано сучасну суддівську систему Тхеквондо, яка дозволить проводити змагання безпосередньо у Чернігові, а також готувати спортсменів до відповідальних змагань. Це спеціальний шлем та жилет з вбудованою електронною системою, яка фіксує та оцінює удари та їх силу.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив двох представниць Чернігівщини 14:26
Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2025 рік отримали Юлія Дзюба, членкиня Правління громадської організації «Профешенал гавермент», та Поліна Гомбалевська, президентка громадської організації «Українська асоціація студентів» – а також чинна голова Молодіжної ради при Чернігівській ОДА.
Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15
Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.
Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54
Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.
У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12
Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.
На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45
Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».