Артем Фаворов, Братков та Безбородько в символічній збірній 15-го туру
В 15-му турі Десна на своєму полі впевнено обіграла Чорноморець. Голи в активі Безбородько і Артема Фаворова, які і потрапили до символічної збірної. Також за версією журналістів до ТОП-11 потрапив центральний захисник Антон Братков.
Денис Безбородько
Багато в чому показовий гол забив Безбородько, скориставшись плутаниною в штрафній одеситів, постійно на крок попереду виявлявся Денис. Форвард забиває четвертий гол у чотирьох останніх матчах, всього у нього шість точних ударів в сезоні і, схоже, нападник набрав відмінну форму, “Чорноморець” так і не зміг знайти “протиотрути” від гри Безбородька.
Артем Фаворов
Полузащитник “Десны” сыграл довольно важную роль в победе над “Черноморцем”, приняв участие в двух забитых голах. Сначала он удачно поборолся на втором этаже в штрафной с соперником, скинув мяч головой точно на Безбородько, забившего с нескольких метров. А затем он и сам выступил в роли отличного “наконечника”, переправив мяч в ближний угол после передачи Волкова. Да и в целом, Артем частенько участвовал в атакующий действиях команды, но и про оборонительные не забывал, стараясь помогать при отборе мяча.
Артем Фаворов
Именно активные действия хавбека черниговцев предопределили победу Десны над Черноморцем. Артем на протяжении всего матча искал свой шанс, постоянно находясь в эпицентре событий в атаке. Для начала он удачно сбросил на Безбородько, а затем отличился самолично.
Артем Фаворов
Снова проявил себя одним из лидеров команды – сполна отрабатывал в обороне и очень полезно действовал в атаке, хорошо открываясь и удачно взаимодействуя с партнерами. Ну и КПД у него получился солидным – голевая скидка на Безбородько и забитый мяч.
Артем Фаворов
Невероятно активным был Артем Фаворов в домашнем поединке против «Черноморца». Все это вылилось в забитый мяч и результативную передачу в исполнении хавбека. Всего на его счету 103 технико-тактических действия, из которых 73% были удачными. Фаворов отдал 5 пасов в последнюю треть поля, выиграв 62% единоборств, в которых принял участие.
Антон Братков
Отличный матч против «Черноморца» удался 25-летнему защитнику. В нем он был очень активен, выполнив всего 92 передачи при 96% точности. При этом 7 пасов Братков направил в последнюю треть поля (все – точные), а еще один раз выполнил пас в штрафную соперника, нашедший адресата в виде партнера по команде. Также успешен бек был и в борьбе, выиграв 47% единоборств и 71% верховых единоборств.
http://desna.football/artem-favorov-bratkov-ta-bezborodko-v-simvolichnij-zbirnij-15-go-turu/?fbclid=IwAR2rgDp-I8wjfxf0unltuSjrl87Ka5NFI2MTvx9Emj7CgaElOh0vr-JFQPw
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.