Відкриття вуличного боксерського рингу на міському стадіоні “Спартак”
5 листопада на Ніжинському міському стадіоні “Спартак” відбулися урочистості з нагоди відкриття вуличного боксерського рингу.
На урочисте відкриття завітав міський голова Анатолій Лінник, народний депутат України Олександр Кодола, депутат обласної ради Сергій Охонько, голова федерації боксу та кікбоксингу Ніжинщини – депутат міської ради Олександр Шалай, ніжинський боксер-чемпіон Петро Іванов. Також у відкритті рингу прийняти участь юні ніжинські боксери разом із своїми тренерами.
Після перерізання стрічки з вітальним словом до всіх, для кого небайдужий бокс, звернувся міський голова Анатолій Лінник: «Сьогодні завдяки Олександру Кодолі, який вже не перший рік докладає максимум зусиль в підтримку спорту, ми робимо ще один крок в розвиток спортивної індустрії нашого міста. Даний боксерський ринг є унікальним, на даний момент єдиний в області, на якому будуть проходити заходи не тільки в рамках міста, але й на регіональному рівні, що ще більше популяризуватиме бокс, сприятиме підвищенню боксерського рівня наших юних спортсменів. Вже є всі необхідні умови для того, щоб наш славний боксер Петро Іванов отримав свою чергову перемогу в рідному місті. Бажаю всім любити спорт, любити Ніжин, любити Україну!»
Зі словами побажання, аби на цьому ринзі виховувалися майбутні чемпіони, до спортсменів звернувся народний депутат України Олександр Кодола та наголосив, що невдовзі планується відкриття сучасного спортивного містечка під відкритим небом
За такий омріяний подарунок для боксерів зі словами подяки виступили старший тренер з боксу Ніжинщини Володимир Євтух, ніжинський професіональний боксер Петро Іванов, вихованець СК «Легіонер», чемпіон області та міста Чернігова з боксу Ігор Заковряжин та представники ніжинського спортивного клубу.
Творчі колективи міста привітали всіх присутніх заходу яскравими виступами.
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).