Олена Костевич – найкраща спортсменка вересня в Україні
Спортивний вересень видався щедрим на успішні виступи наших спортсменів на міжнародній арені. Порадували своїми блискучими досягненнями в олімпійських видах програм на чемпіонатах світу: дзюдоїсти Дар’я Білодід і Георгій Зантарая, стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук.
Приємні хвилини гордості спортивна Україна мала й під час звершень українців на чемпіонатах Європи.
Перед Експертною комісією НОК став непростий вибір й після детального аналізу звання найкращої спортсменки вересня отримала чемпіонка світу з кульової стрільби Олена Костевич, яка на світовій першості в Кореї здобула одразу 2 медалі. В активі досвідченої Олімпійської чемпіонки індивідуальне «золото» та «бронза» в парі з Олегом Омельчуком у стрільбі з пневматичного пістолету на дистанції 10 метрів.
Окрім цього Олена стала володаркою однією з перших олімпійських ліцензій України на Ігри-2020.
Найкращим тренером вересня названо особистого наставника Олени Ігоря Чередінова.
Відзначимо, що чемпіонат світу зі стрільби відбувається раз на чотири роки.
Нагадаємо, для Олени це вже п'яте високе визнання НОК. Звання найкращої спортсменки вона отримувала в травні-2011, в лютому і жовтні 2012 року, березні-2017.
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression