Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 07:19:37

Світову чемпіонку зі стрільби Олену Костевич радо зустріли вдома

13.09.2018   13:39Агенцiя

Чемпіонку у стрільбі з пістолету на дистанції 25 метрів чемпіонату світу у Кореї разом з наставниками - подружжям Чередінових зустріли у Чернігівській облдержадміністрації - Наталія Романова - заступник голови ОДА та Ніна Лемеш – перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області.

Олена Костевич разом з тренерами ділились враженнями фінального виступу на чемпіонаті світу та особливостями підготовки до таких змагань.

Блискуча світова перемога забезпечила Олені заповітний «квиток» на Олімпійські ігри-2020.

Олена Костевич зізналася, що в Кореї налаштовувалась лише на перемогу й присвятила її своєму чоловікові та дев’ятимісячній донечці.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини