Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 жовтня, 10:14:35

Чернігівська школярка стала переможцем Всеукраїнського футбольного конкурсу від МОН та освітньої мережі “Щоденник.ua"

16.07.2012   13:27Агенцiя

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти та Всеукраїнська освітня мережа “Щоденник.ua” завершили цикл шкільних Інтернет-конкурсів “Ми господарі Євро-2012”, які були присвячені проведенню Чемпіонату Європи з футболу в Україні. Конкурс діяв згідно Наказу МОНмолодьспорту №36 від 19.01.12 року.

Конкурс “Ми господарі Євро–2012” стартував 20 січня 2012 року на сторінках Всеукраїнської освітньої мережі “Щоденник.ua” і тривав до 12 червня 2012 року. Переможці конкурсів отримають офіційні м’ячі турніру “Танго-12” з автографами улюблених футболістів, футболки, бутси та книги.

Проект “Ми господарі Євро-2012” складався з 6 конкурів – “Вікторина”, “Конкурс кричалок”, “Конкурс презентацій України”, “Конкурс екскурсоводів”, “Конкурс презентацій міст України” та “Футбольний фотоквест”.

Владислава Головко, учениця Чернігівського ліцею № 15 стала одним із призерів Всеукраїнського освітнього конкурсу. Владислава стала абсолютним переможцем у “Футбольному фотоквесті”, який тривав з 6 квітня по 6 травня. Учасникам цього конкурсу необхідно було зробити оригінальну фотографію на фоні футбольних споруд свого населеного пункту.

Загалом до спільноти конкурсу “Ми господарі Євро-2012” на Всеукраїнському освітньому порталі “Щоденник.ua” приєдналося близько 20 000 користувачів. Масштабне нагородження усіх учасників Всеукраїнського футбольного конкурсу планується у Києві на кінець серпня.

Буравін Анатолій

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини