Чернігівські кікбоксери привезли золоті та срібні нагороди з чемпіонату Світу. ФОТО
З 2 по 7 липня у м. Солоник (Греція) проходив чемпіонат Світу з кікбоксингу, за версією Всесвітньої кикбоксерськіх федерації WPKA.
Збірну Україну представляла команда у складі 39 спортсменів з 10 областей України, міст Київ та Севастополь, в тому числі і 6 спортсменів з Чернігова. Всього в чемпіонаті взяли участь 575 спортсменів з 43 країн.
Українська збірна посіла перше командне місце в змаганнях, привізши додому 80 медалей - 28 золотих, 23 срібних і 29 бронзових, серед яких 10 - заслуга наших земляків.
Чернігівську збірну, у складі збірної України, представляло 6 спортсменів:
- Заслужений майстер спорту Роман Власенко (ФСТ «Колос», вага 70 кг), тепер уже п'ятиразовий чемпіон Світу - золото в розділі фул-контакт;
- Майстер спорту міжнародного класу Віктор Кузьменко (ФСТ «Колос», вага 80 кг) - золото у розділі косіка, срібло - семи;
- Заслужений майстер спорту Сергій Лисюк (ФСТ «Спартак», вага 75 кг) - срібло у розділі лоу, бронза - фул;
- Кандидат у майстри спорту Олена Новик (ФСТ «Колос», вага 50 кг) - бронза у розділах фул та лоу;
- Майстер спорту Богдан Цимбаліст (ФСТ «Колос», вага 80 кг) - срібло у розділі лоу, бронза - орієнтал;
- Кандидат у майстри спорту Віталій Лут (ФСТ «Колос», вага 70 кг) - золото в розділі косікі, срібло - орієнтал.
Роман Власенко, Сергій Лисюк і Віктор Кузьменко були визнані кращими спортсменами у складі збірної України.
Спортсмени представляли ФСТ «Колос» і ФСТ «Спартак», тренера - ЗТУ Андрій Кужельний, ЗТУ Юрій Єрмілов, Олександр Хропатий, Андрій Макатер - ФСТ «Колос», ЗТУ Юрій Сидоренко - ФСТ «Спартак». Керівник чернігівської делегації - майстер спорту, заслужений тренер України, віце-президент чернігівської обласної федерації кікбоксингу Андрій Кужельний.
Чернігівська делегація висловлює подяку в допомозі організації поїздки всім, хто не залишається байдужим до спорту та підтримує спортсменів на шляху до перемоги.
ФОТО Андрія Сербіна
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.



