Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 липня, 16:39:17

"Динамо" погодилось заплатити гроші за трансфер Ярмоленка частинами. В Чернігові виклали свої умови

21.06.2018   13:23Агенцiя

​В історії з платежем солідарності від трансферу Андрія Ярмоленко до «Боруссії» з’явилися нові подробиці.

«Динамо» погодилось відшкодувати чернігівській СДЮШОР «Юність» всю суму (286 472,6 євро), але частинами. В Чернігові в свою чергу наголошують на тому, що клуб вже прострочив термін сплати та вказують на кіпрський слід. Про це йдеться в листуванні між ФК «Динамо» та СДЮШОР «Юність», яке опублікував «Суспільний кореспондент».

Нагадаємо, що на початку цього року новим керівником міської дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» став голова Чернігівської обласної футбольної федерації Геннадій Прокопович.

І вже за деякий час він особисто звернувся до правоохоронних органів, аби вони розібралися з мільйонними коштами, які повинні були надійти до цього спортивного закладу як частина платежу солідарності від трансферу Андрія Ярмоленка в Дортмундський клуб «Боруссія» (Німеччина).

Гроші ці планувалося і планується використати для капітального ремонту цього закладу, який має перетворитися з совкового й застарілого на сучасний спортивний комплекс. На даний час міська дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» не отримала необхідних коштів. Днями керівництво цієї школи отримало листа від ТОВ «ФК «Динамо» Київ». Надаємо можливість нашим читачам ознайомитися з цим листом та відповіддю Геннадія Прокоповича керівництву ТОВ «ФК «Динамо» Київ».

Директору СДЮШОР «Юність» Прокоповичу Г.В.

Повідомляємо, що ТОВ «ФК «Динамо» Київ» отримало Ваш лист №75 від 23 травня 2018 року з доданими документами, та у цьому зв’язку вважаємо за необхідне зазначити наступне.

Розглядом змісту доданих документа встановлено, що вони суперечать Паспорту футболіста Андрія Ярмоленка від 21 листопада 2017 року, оскільки містять відомості, що даний футболіст проходив підготовку у СДЮШОР «Юність» в періоди, які віднесені паспортом футболіста до клубів «Десна-Юність» (Чернігів) та «Юність» (Чернігів). Більш того, надані Вами документи підтверджують, що таких клубів як «Десна-Юність» (Чернігів) та «Юність» (Чернігів) взагалі не існувало.

За таких умов, 01 червня 2018 року ми звернулись до Федерації футболу України з метою внесения змін до Паспорту футболіста Андpія Ярмоленка, а саме щодо зміни відомостей про назву клубів на СДЮШОР «Юність», оскільки паспорт футболіста містить відомості саме про клуби, а не команди.

У відповідь на наше звернення, Федерація футболу України листом від 12 червня 2018 року відмовилася вносити зміни в Паспорт футболіста.

Тим не менш, своїм листом ФФУ підтвердила надану Вами інформацію про те, що таких клубів як «Юність» (Чернігів) та «Десна-Юність» не існувало, а всі виплати повинні здійснюватися на користь СДЮШОР «Юність».

За таких умов, повідомляємо, що ми готові укласти з Baми договір про виплату платежу солідарності за трансфер А. Ярмоленка та сплатити відповідні кошти.

При цьому необхідно врахувати, що частина суми з платежу солідарності, які підлягають сплаті на користь СДЮШОР «Юність», у розмірі 150’000 Євро вже були виплачені ФК «Динамо» на користь ГО «ЧОФК «Юність».

Більше того, за наявною у нас інформацією практично вся ця сума вже була перерахована даною організацією на розрахункові рахунки СДЮШОР «Юність», а інша частина була використана для закупівлі спортивної екіпіровки для футбольних команд СДЮШОР «Юність».

За таких умов, пропонуємо передбачити договором, що сума у розмірі €136’437,05 (сто тридцять шість тисяч чотириста тридцять сім Євро 05 Євроцентів) буде виплачена на рахунки СДЮШОР «Юність» в 30-денний строк з моменту укладення договору, а доля 150’000 Євро буде визначена слідчими та судовими органами в ході розслідування провадження.

Така норма є цілком логічною з огляду на те, що після закінчення слідства арешт з коштів буде знятий і СДЮШОР «Юність» зможе використовувати дані кошти за їх цільовим призначенням.

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо Вам підписати проект Угоди, що додається, та направити ЇЇ для підписання ТОВ «ФК «Динамо» Київ».

А.І. Мадзяновський

Віце-президенту ТОВ «Футбольний клуб «Динамо» (Київ)» Мадзяновському А.І.

Ваш лист № 569 від 15.06.2018 Спеціалізованою дитячо-юнацькою спортивною школою олімпійського резерву з футболу «Юність» уважно розглянуто.

З огляду на викладене вважаю за необхідне повідомити про наступне. Згідно з розрахунком платежу солідарності на підставі Регламенту ФІФА зі статусу і трансферу гравців та паспорту футболіста Ярмоленка А.М., у зв’язку з міжнародним переходом футболіста Ярмоленка А.М., КПНЗ Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність» Чернігівської обласної державної адміністрації має право на отримання виплат солідарності в сумі 286 472,6 Євро.

Проте зі змісту Вашого листа вбачається, що частина, у розмірі 150 000 Євро, із загальної суми платежу солідарності, які підлягають сплаті на користь СДЮШОР «Юність», вже були виплачені ФК «Динамо» на користь ГО «ЧОФК «Юність».

У зв’язку з цим, довожу до Вашого відома, що Громадська організація «Чернігівський обласний футбольний клуб «Юність» заснована лише 30.04.2015 року і відповідно правонаступником КПНЗ Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність» Чернігівської обласної державної адміністрації не являється. При цьому, Ярмоленко Андрій Миколайович ніколи не виступав за команди Громадської організації «Чернігівський обласний футбольний клуб «Юність».

Таким чином, платіж солідарності, здійснений у січні 2018 року на підставі договору від 20.12.2017 року, на користь Громадської організації «Чернігівський обласний футбольний клуб «Юність» в сумі 150 000 (сто п’ятдесят тисяч) Євро є незаконним.

При цьому, також варто відмітити, що вищезазначені 150000 Євро були виплачені на користь ГО «ЧОФК «Юність» не ТОВ «Футбольний клуб «Динамо» (Київ)» (Україна), а незрозумілою мені Компанією Динамо Київ (Кіпр) Лтд і відповідно відкритим залишається питання щодо сплати зазначеною компанією податків до Державного бюджету України з 25 000 000 Євро, отриманих у зв’язку з трансфером футболіста Андрія

Ярмоленко, 23.12.1989 року народження, з Динамо в Боруссію Дортмунд ГМБХ & КО КГАА в серпні 2017 року, з яких, у тому числі, було безпідставно сплачено Громадській організації «Чернігівський обласний футбольний клуб «Юність» зазначені Вами у листі 150 000 Євро.

Повідомляю, що за фактом вчинення злочину службовими особами ТОВ «Футбольний клуб «Динамо «Київ» (Україна), Компанії Динамо Київ (Кіпр) ЛТД, Громадської організації «Чернігівський обласний футбольний клуб «Юність», які шляхом шахрайства заволоділи чужим майном – грошовими коштами у розмірі 286472,6 Євро, що згідно з програмою міжнародної організації FIFA з підтримки футбольних клубів повинні були надійти до Комунального позашкільного навчального закладу Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність» Чернігівської області, СУ ГУНП у м. Києві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42018100000000411 від 03.05.2018, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України.

У свою чергу, у провадженні СУ ГУНП в Чернігівській області перебували матеріали кримінального провадження №42018270000000062 від 21.03.2018 за аналогічним фактом, підслідність у якому постановою Генерального прокурора України від 21.05.2018 також визначено за СУ ГУ НП у м. Києві. В подальшому, процесуальним керівником 11.06.2018 прийнято рішення про об’єднання вказаних кримінальних проваджень у одне, якому присвоєно №42018270000000062.

Завдяки таким незаконним діям, Державний заклад – КПНЗ Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність» Чернігівської обласної державної адміністрації не отримав належний йому на законних підставах платіж солідарності в сумі 286 472,6 Євро, який повинен був надійти на його рахунки ще у 2017 році, і вказані кошти мали бути вже використані на розвиток дитячого та юнацького футболу в регіоні, який так потребує відповідних вкладень.

Проте, внаслідок незаконної затримки з виплатою платежу солідарності Державний заклад несе збитки у вигляді витрат бюджетних та інших коштів, що є неприпустимим.

Ураховуючи викладене, прошу повідомити Службових осіб ТОВ «Футбольний клуб «Динамо» (Київ)», які мають нести відповідальність за збитки, завдані КПНЗ Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність» Чернігівської обласної державної адміністрації їх безвідповідальними, халатними діями при здійсненні платежу солідарності на рахунок ГО «ЧОФК «Юність», без проведення належної перевірки, у тому числі, без встановлення елементарних, обов’язкових даних щодо дати заснування організації і наявності підстав для отримання нею платежу солідарності.

У зв’язку з цим, неприйнятними є Ваші твердження, які закріплені і в проекті договору, доданого до листа № 569 від 15.06.2018, що сума у розмірі 150 000 Євро, вже була перерахована вищевказаною Громадською організацією на розрахункові рахунки СДЮШОР «Юність», а інша частина була використана для закупівлі спортивної екіпіровки для футбольних команд СДЮШОР «Юність».

Вказані дії проводяться без згоди та врахування потреб КПНЗ Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність» Чернігівської обласної державної адміністрації і тим самим, керівництво Громадської організації «Чернігівський обласний футбольний клуб «Юність» намагається уникнути кримінальної відповідальності, про що мною неодноразово повідомлялися правоохоронні органи і відповідні матеріали буде передано правоохоронцям (слідчим органам) за їх першою вимогою.

Крім того, ці грошові кошти отримані Громадською організацією «Чернігівський обласний футбольний клуб «Юність» шахрайським шляхом і відповідно не можуть бути враховані КПНЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність»» Чернігівської обласної державної адміністрації як виплати, що надійшли в порядку Механізму Солідарності від ТОВ «ФК «Динамо» (Київ)», у зв’язку з тим, що такі дії можуть містити у собі склад злочину, передбачений ст. 209 КК України (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом).

За таких умов, ТОВ «ФК «Динамо» (Київ)» повинно здійснити на користь КПНЗ Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність» Чернігівської обласної державної адміністрації в повному обсязі виплати в порядку статті 21 – Механізму Солідарності, а також Додатку 5 Регламенту ФІФА зі Статусу і трансферу гравців у зв’язку з трансфером футболіста Ярмоленко Андрія Миколайовича з ФК «Динамо» в Боруссію Дортмунд ГМБХ & КО КГАА в серпні 2017 року в сумі 286 472,6 Євро.

В свою чергу, грошові кошти, які безпідставно виплачені Товариством з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Динамо»(Київ)» чи Компанією Динамо Київ (Кіпр) Лтд Громадській організації «Чернігівський обласний футбольний клуб «Юність» в сумі 150 000 (сто п’ятдесят тисяч) Євро, матимете право отримати з зазначеної організації після закінчення слідства у вище вказаних кримінальних провадженнях та зняття арешту з цих коштів в установленому Законом порядку, або в порядку цивільного та господарського судочинства.

У разі відмови здійснити виплати у повному обсязі в сумі 286 472,6 Євро на користь КПНЗ Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність» Чернігівської обласної державної адміністрації змушені будемо повідомити про даний факт Боруссію Дортмунд ГМБХ & КО КГАА, ФІФА та УЕФА, а також звернутися за захистом своїх порушених прав до суду з позовом про стягнення зазначеної суми та штрафних санкцій за несвоєчасну виплату.

Директор СДЮШОР «Юність» Г.В.Прокопович


http://1927.kiev.ua/news/view/90820

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 16:12

11 липня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі М-02 « Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу Батурина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

Підлітки зі Сновщини взяли участь у менторській програмі "Покоління Перемоги" 15:39

Досягати спільних цілей навчилися десятикласники та десятикласниці Сновської громади під час участі в менторській програмі «Покоління перемоги» від GoGlobal. Крім цього, надолужили прогалини зі шкільних предметів, удосконалили свої комунікаційні навички та підтягнули фінансову грамотність.

Майже мільярд гривень компенсацій: на Чернігівщині триває реалізація програми «єВідновлення» 15:15

Програма «єВідновлення», яка передбачає надання компенсації за пошкоджене та зруйноване житло, реалізується в області більше року. За цей час на Чернігівщині нараховано компенсацій на майже мільярд гривень.

Чотири ліцеї та 23 гімназії. У Чернігові перепрофілювали заклади загальної середньої освіти 14:33

Тобто, змінили тип шкіл та затвердили їхні статути у новій редакції. Відповідне рішення затверджене на 41-й (позачерговій) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 10 липня.

Чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки 13:48

Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка привласнила знайдену банківську картку, а потім викрала з неї 180 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини