Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 14:49:42

Старти юних автомоделістів

12.03.2018   10:39Агенцiя

У ці святкові дні юним гуртківцям автомодельного спорту області було не до відпочинку. Вони приймали участь в обласному етапі Всеукраїнських змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі) в класі моделей «Юніор».

Взагалі, автомодельний спорт у Чернігові культивується вже давно і досить успішно. Спортсмени області приймають змагання на теренах України та й зарубіжжя. На базі обласного центру науково-технічної творчості керівники збудували найкращу трасу для змагань в Україні.
 
Ось тому на нашій базі залюбки проводять змагання найбільш високого рангу. До нас приїздять імениті спортсмени з близького і далекого зарубіжжя. А цього разу на обласні змагання приїхали юні спортсмени з Прилук, Новгород-Сіверського, Городні та Чернігова. Хлопців детально ознайомили з умовами змагань та особливостями траси.

Звісно, як би там не було а хлопці з обласного центру отримали перемогу. Третє місце виборов Ключніковков Максим. Оденко Гліб отримав грамоту за друге місце, а перше місце завоював Худолей Денис.

Отримали грамоти від центру і керівники які підготували юних спортсменів та розвивають цей вид спорту в районах області.


Текст та фото Віктора Кошмала

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ