Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 20:37:22

Чемпіонат області з класичних шахів

30.10.2011   12:37

Чемпіонат області з класичних шахів серед дітей віком від восьми до шістнадцяти років цьогоріч зібрав чималу кількість учасників – 35. Серед них не лише представники Чернігова, а і юні спортсмени з Ніжина та Прилук.

Змагання провели на базі першої комплексної дитячо-юнацької спортшколи. Тут, окрім шахістів, займаються веслувальники, велосипедисти та легкоатлети. Зараз почали особливу увагу приділяти шахам. Учасників заохочують цінними призами.

Конкуренцію спортсменам з обласного центру намагаються створювати і представники районів. Дмитру Бутейку вдалося стати третім в активних шахах. Аби бути на крок попереду своїх суперників, він регулярно читає спеціальну шахову літературу.

У Прилуках працює лише один тренер з шахів – Людмила Капурова. Каже, в районі розвивати цей вид спорту дуже важко, адже фінансування практично відсутнє. Навіть організувати у місті більш-менш пристойний турнір немає можливості.

Перемогу з максимальним результатом дев’ять з дев’яти у віковій групі до 12-ти років святкував ніжинець Максим Буряк. До 16-ти років кращим третій рік поспіль став Гліб Буфін з Чернігова.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1717

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14

Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.

Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42

Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.

Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09

Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!

Осінній марафон олімпіадних змагань на Чернігівщині 15:48

Осінь на Чернігівщині традиційно щедра не лише на барви, а й на здобутки юних інтелектуалів. Перші дні листопада 2025 року об’єднали сотні талановитих, допитливих і цілеспрямованих здобувачів освіти області на І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, французької мови та інформатики – предметів, які поєднують логіку, креативність, аналітику й натхнення до пізнання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини