Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 червня, 17:47:32

Вуличний спорт Workout в Носівці

22.06.2012   13:58Агенцiя

Як відомо 2012 рік оголошений роком спорту в Україні. На місцевому рівні Носівська громада спортсменів розпочала відповідну підготовку ще з минулого року. Відтак проводились тренування та зустрічі учасників. Силові і гімнастичні виступи на перекладині та брусах так ускладнились, що для визначення кращих воркаутерів необхідно було проводити змагання.

Всі розуміли, що наявна інфраструктура спортивного майданчику під відкритим небом недостатня, тому прихильники Воркауту вирішили звернутись до депутата обласної ради О. В. Гордіна, що зацікавився новим видом спорту. Не минуло і трьох місяців, як з обласного бюджету була направлена потрібна сума на рахунок дитячо-юнацької спортивної школи.

Тому наприкінці 2011 року на спортивному майданчику закипіла робота – юнаки “перетворилися” на майстрів-будівельників. Цемент, пісок, метал за допомогою будівельних інструментів перетворились на нові знаряддя. Так з’явилась новенька гімнастична перекладина, два менших турніка, дві пари менших брусів, вертикальні стійки, лавки для качання пресу. Окремо були вкопані шини вантажних автомобілів для спортивних вправ тощо. Якщо брати відвідуваність спортивного майданчика в порівнянні з минулим роком, то приємно зазначити, що більше молоді стало приділяти увагу спорту. Поряд з юнаками стали ходити і дівчата, мами з маленькими дітками.

На початку 2012 року була створена ініціативна група, серед якої голови профспілкових організацій району Євген Бондарчук та Олег Сироватко, голова постійної комісії Носівської міської ради Василь Кияниця, директор КПНЗ дитячо-юнацької спортивної школи Григорій Будлянський. Вони виявили недоліки місцевого рівня в частині змістовного та організованого дозвілля молоді. Тобто в Носівці є недостатнє залучення молодого покоління до активного відпочинку, обмеженість заходів, спрямованих на пропаганду здорового способу життя та систематичних занять спортом.

На семінарах в смт Козелець та м. Чернігів в рамках підтримки міні-грантів наданих Чернігівським освітнім центром “Ініціатива” в рамках проекту “Вирішення місцевих проблем через співпрацю різних соціально активних груп в районних центрах Чернігівської області” та за фінансової підтримки Національного фонду сприяння демократії (США) були вивчені шляхи усунення наявних недоліків місцевого рівня. Адже в Носівському районі існує рух молоді спортивного спрямування, а по Україні останнім часом набуває великої популярності вуличний спорт Workout, який активно і в певній мірі стихійно поширюється. Розроблений проект передбачає об’єднання Носівського спортивного руху з рухом Workout через систематичне проведення відповідних зустрічей та змагань.

Отже, на 30 червня 2012 о 13-00 вказаною ініціативною групою спільно з відділом молоді та спорту Носівської РДА заплановані змагання з вуличного спорту Workout, до якого вже залучились представники міської ради, місцевих ЗМІ, активної молоді. Варто зазначити, що громадсько-спортивний рух Workout є новим напрямком фізкультурно-спортивної роботи молодого покоління. Організація та проведення відповідних змагань демонструє роль громади та органів влади у спільному вирішенні питань підвищення рівня розвитку та пропаганди фізичної культури і активного відпочинку молоді міста й району. Відповідні заходи плануються проводити щорічно із розширенням кола учасників та сфери його впливу.

Згідно п. 3 Положення Про проведення відкритих змагань з вуличного спорту “Workout” до змагань допускаються всі бажаючі, що мають відповідну підготовку. Для учасників з обмеженими фізичними можливостями мати дозвіл лікаря. За стан здоров’я та життя відповідають самі учасники змагань. Вільні вправи виконуються з страхувальними ременями (лямками).

Згідно п. 5 Положення Про проведення відкритих змагань з вуличного спорту “Workout” Змагання проводяться по двох напрямках: силові виступи та виступи з вільного стилю (фрістайлу).

Силові виступи учасників оцінюються за бальною системою. Обов’язковими виступами є:

підтягування на перекладині, що виконується в прямому хваті не ширше ширини плеч від розігнутих рук до підборіддя.

віджимання на паралельних брусах, що виконується від зігнутих рук до розігнутих.

віджимання (згинання і розгинання рук в упорі лежачи).

Підтягування та віджимання виконується без розгойдування, при цьому учасник може попросити допомогу зупинити коливання свого тіла в нижній точці виконуваних вправ.

Перші три призових місця від силових виступів – переможці, визначаються по кількості отриманих балів (один бал за одне підтягування та віджимання на паралельних брусах, один бал за три віджимання від полу). Набрані бали можуть зніматися за недоліки в виконанні вправ. При рівних набраних балах проводиться додаткове змагання між учасниками на час, що витриманий на одній руці у підтягнутому вигляді, не нижче підборіддя.

Виступи з фрістайлу оцінюються колегіально за рішенням суддів, кількість виступів не більше 3-х.

Черговість силових виступів та виступів з вільного стилю визначає кожний учасник змагання для себе самостійно.

В активі нагород є грамоти, медалі та кубки від відділу молоді та спорту Носівської РДА; ремені безпеки та футболки з логотипом Workout, харчування транспортні витрати від фонду “Громадські ініціативи України”; спортивний інвентар, оренда музичної апаратури, фото- і відеозйомка за рахунок коштів міської ради та профспілки працівників освіти.

Організатори змагань запрошують всіх бажаючих прийти до новозбудованого майданчика взяти участь в захоплюючих силових поєдинках, підтримати друзів та знайомих. Результати змагань з вуличного спорту будуть висвітлені в більшості обласних та місцевих ЗМІ.

Телефон для довідок: 093 – 594 – 19 – 84 (Олег).

www.pik.cn.ua

Останні новини Чернігівщини

В області створюють систему підтримки людей, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною 14:08

Жінки та діти складають переважну більшість серед тих, на кому негативно позначаються збройні конфлікти, включаючи біженців і вимушених переселенців. Чернігівська область є прикордонною. В регіоні велись активні бойові дії, частина території перебувала в окупації. Тому тема підтримки постраждалих від сексуального насильства є дуже актуальною.

У Чернігові поліцейські ліквідували підпільний цех та вилучили понад 11 тонн етилового спирту 11:25

В ході реалізації оперативної інформації оперативники карного розшуку та управління стратегічних розслідувань поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Чернігівського райуправління поліції виявили підпільний цех з фасування етилового спирту в промислових масштабах. Загалом поліцейські вилучили понад 11 тонн етилового спирту.

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції 11:20

Якщо укриття зачинене —подати скаргу можна до Нацполіції на лінію «102».

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону 11:05

28 червня о 18.00 год. Чернігівський драмтеатр ім.Т.Г.Шевченка запрошує на прем’єрний показ вистави «Війна» https://teatr.cn.ua/repertuar/vijna/ , поставленої молодим режисером Олексієм Трішкіним за п’єсою сучасного шведського драматурга Ларса Нурена.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:53

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 пожежу та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини