Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 21:19:57

Чернігівщина пишається своїми найкращими спортсменами

03.02.2018   14:50Агенцiя

Згідно Положення про визначення найкращого спортсмена та тренера місяця з олімпійських видів спорту, відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області прийняло рішення розміщувати інформацію про них на бігбордах.

Це зроблено з метою, щоб всі жителі міста могли пишатись своїми земляками.

Тож вже зараз на вулицях Чернігова можна побачити фото найкращих спортсменів листопада та грудня 2017-го року – тхеквондистку Карину Разумну, юного боксера Данила Гору, чемпіона Європи з біатлону Артема Приму і біатлоніста, який робить свої перші успіхи Владислава Романчича.

Відділення НОК України у Чернігівській області визначає найкращих спортсменів як серед дорослих так і тих, кому вже зовсім скоро захищати честь країни на найбільших міжнародних спортивних форумах.

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини