Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 18:07:40

Кубок Європи з дзюдо: "бронза" у Марії, "срібло" у Наталі

21.06.2012   14:11Агенцiя

16-17 червня у словенському місті Целе відбувся Кубок Європи з дзюдо. Дві спортсменки Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності взяли участь в цих змаганнях.

Кубок Європи з дзюдо

Кубок Європи з дзюдо

Буйок Марія у ваговій категорії 52 кг. на шляху до бронзової медалі у першій зустрічі чистим кидком на “іппон” здолала спортсменку з Польщі. В другій зустрічі, заробивши два попередження з мінімальною оцінкою “юко”, вона програла голландці, яка у підсумку виграла змагання, а у втішних сутичках Марія не мала проблем з жодною з своїх суперниць, перемігши всіх достроково.

У ваговій категорії 70 кг. Смаль Наталія впевнено дійшла до фіналу, перемігши на своєму шляху іспанку, хорватку та німку. Враховуючи той факт, що Наталя тільки-но відновилась після травми, тренери збірної вирішили на фінальний поєдинок її не виставляти. Тож Наталія Смаль завершила турнір в Цельє на другому місці. Чернігівська дзюдоїстка поступилася нагородою найвищого гатунку бронзовій призерці Олімпійських ігор, господині татамі Урської Золнір.

Тренує чернігівських спортсменок заслужений тренер України з дзюдо Маркін Анатолій.

За інформацією noc-cn.org.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини