Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 грудня, 14:35:36

"Футбольна Сіверщина - 2017": підведено підсумки футбольного року

08.12.2017   08:47

7 грудня, напередодні Всесвітнього дня футболу, який відзначатиметься 10 грудня, відбулося щорічне підбиття підсумків футбольного року на Чернігівщині «Футбольна Сіверщина - 2017».

У церемонії підбиття підсумків взяло участь керівництво області, міста, ветерани футболу, представники футбольних клубів області, районних федерацій футболу та вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля звертаючись до футболістів Чернігівщини побажав їм успіхів у наступному сезоні, миру, міцного здоров'я, незборимої сили духу, витримки, мужності на шляху до спортивних досягнень в ім`я нашої Чернігівщини.

Під час урочистостей кращі футбольні команди, футболісти, тренери, арбітри, футбольні федерації були відзначені почесними нагородами та відзнаками.

За вагомий особистий внесок у справу розвитку і популяризації футболу в місті Чернігові Подякою Чернігівського міського голови нагороджено:

Володимира Стояна – капітана команди «Ветеран – Десна Чернігів».


У номінації «КРАЩИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ» здобув перемогу Україні футбольний клуб, «Десна» Чернігів.

У номінації «КРАЩИЙ ТРЕНЕР»  здобув перемогу тренер футбольного клубу «Десна» Чернігів, Олександр Рябоконь.

У номінації «КРАЩА ФЕДЕРАЦІЯ» почесну відзнаку отримила Прилуцька районна федерація футболу.

У номінації «МЕЦЕНАТ РОКУ» за версією «Футбольної Сіверщини» здобув перемогу президент футбольного клубу «Чернігів» Юрій Синиця.

У номінації «КРАЩИЙ АРБІТР» здобув перемогу  голова комітету арбітрів Чернігівської обласної федерації футболу Павло Децюк.

У новій номінація «Футбольна Сіверщина» – «КРАЩИЙ АСИСТЕНТ АРБІТРА» здобув перемогу Денис Марченко.

У номінації «ЖУРНАЛІСТ» здобув перемогу кореспондент видання «Чернігівщина» Віктор Береговий.

Цьогорічний 70-й ювілейний Чемпіонат Чернігівської області з футболу серед команд Вищої ліги, який зібрав до участі рекордну кількість – 13 команд, визначив серед них своїх переможців.

Бронзовий призер Чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги Футбольний клуб «Чернігів».

Срібний призер Чемпіонату Футбольний клуб «Ніка» з Чернігова

Чемпіон Чернігівської області з футболу серед команд вищої ліги футбольний клуб «Агродім» з Бахмача

Цього року призерами Чемпіонату області з футболу серед команд першої ліги стали.

Бронзову нагороду отримали гравці футбольного клубу «Бахмач».

Срібну нагороду отримали гравці футбольного клубу «Бобровиця».

Золоту нагороду Чемпіонату гравці футбольного клубу «Борзна».


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини