Станіслав Прокопенко допоміг спортсмену з обмеженими фізичними можливостями Сергію Шуруту
Завдяки Станіславу Прокопенко, спортсмен з обмеженими фізичними можливостями Сергій Шурута представлятиме Чернігівщину на міжнародних змаганнях з новим спортивним спорядженням
Станіслав Прокопенко вручає нове спортивне екіпірування Сергію Шуруті
Станіслав Прокопенко – перший заступник голови Чернігівської ОДА – вручив нове спортивне екіпірування Сергію Шуруті під час спортивно-видовищного заходу “Олімпійський день”. І вже у вівторок, 12 червня, Сергій Шурута вирушив з новим спортивним спорядженням до міста Саки, де проходить десятий Міжнародний легкоатлетичний марафон серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями “Скіфський берег”.
Сергій Шурута вже не вперше бере участь в подібних змаганнях. Так минулого року він став переможцем “Скіфського берегу-2011” – чернігівський спортсмен виборов перше місце у віковій групі 35-40 років. Він здолав у візку 21 км за 2 години. Через такий свій минулорічний результат Сергій вирішив брати участь у змаганнях і цього року. От тільки для участі йому було необхідне нове спортивне екіпірування. І це стало справжньою проблемою для спортсмена, бо коштує воно дуже дорого.
“Справа в тому, що спортивна форма дуже швидко зношується від постійного тертя об візок, – пояснив Сергій Шурута. – І я не можу представляти Чернігівську область у старому та потертому екіпіруванні”. Сергій розповів, що багато разів звертався до різних чиновників з проханням придбати для нього екіпірування. Далі обіцянок справа не рухалась. “Тоді депутат міської ради Світлана Федорова порадила мені звернутися до Станіслава Прокопенка. – розповідає спортсмен. – Мені приємно, що так швидко моє питання вирішилось – і я їду на змагання з новим спорядженням. Тепер мені не соромно представляти нашу область на міжнародних змаганнях”.
Інформаційна довідка:
Міжнародний легкоатлетичний марафон “Скіфський берег” проводиться щороку в місті Саки в Криму серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Цього року відбудуться десяті ювілейні змагання. Участь у них візьмуть понад 50 спортсменів з Росії, Білорусії, Литви, Польщі, Німеччини та США. PR
Світлана Піддубна
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.