Чернігівські поліцейські зійшлися з журналістами на футбольному полі. Перемогла дружба
23 листопада чернігівські поліцейські та медійники зійшлися у футбольному бою на малому майданчику стадіоні імені Ю. Гагаріна. Спочатку гра набула характеру змагань, але у другому таймі правоохоронці та акули пера вирішили перемішати команди, і рахунок вже навіть ніхто не вів – перемогла дружба.
Команди грали два тайми по півгодини. Підтримати гравців з обох боків прийшли представники різних засобів масової інформації, громадські активісти та правоохоронці.
- Сьогодні ми провели спільний матч між працівниками Чернігівського відділу поліції, ГУНП в Чернігівській області та журналістами. Ми хочемо налагодити співпрацю з журналістами, щоб вона складалося не лише з офіційного спілкування, коли відбулося щось кримінальне. Між поліцейськими та журналістами мають бути товариські відносини, бо ми маємо допомагати один одному та людям. Нехай футбол і стане тим рушієм, - зауважив начальник Чернігівського відділу поліції, підполковник поліції Володимир Реберг.
Спочатку поліцейські вдягнули червону форму, а медійники жовту. Гра була дружньою, але хлопці усіляко намагалися забити гол у ворота противників. У результаті тур закінчили з рахунком 8:1. У перерві між таймами частина команд обмінялася маніжками, тож з обох боків ворота відстоювали поліцейсько-журналістські команди. Відтоді рахунок вести припинили, бо цифри втратили будь-яке значення. Зрештою перемогла дружба та футбол.
- Я і мої колеги дуже раді, що ми зібралися та пограли у футбол. Безкомпромісна та чесна гра, було забито багато голів. Коли команди перемішалися, то гра все одно була рівною, достойною. Хтось грає краще, хтось – гірше, але виграли всі. Який рахунок? Я й не знаю. Вважаю, що переміг футбол, - підкреслив заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернігівській області Дмитро Тарасенко.
Зауважимо також, що збірна команда правоохоронців час від часу проводить змагання з іншими силовими структурами та навіть займає перші позиції в турнірних таблицях.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression