Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 14:21:26

Матч 1/4 Кубка України "Десна" - "Динамо" можуть перенести до Києва

16.11.2017   16:36Агенцiя

Клуб може не встигнути підготувати стадіон до поєдинку Матч 1/4 фіналу Кубка України між "Десною" і київським "Динамо" може відбутися в Києві.

Про це заявив президент чернігівського клубу Володимир Левін. "Є низка важливих питань, які необхідно вирішити вже протягом найближчих днів. Ми отримали офіційний лист від Федерації футболу України, в якому чітко прописані умови, які необхідно виконати для успішного проведення матчу", - сказав Левін.

За словами президента клубу, клуб може не встигнути виконати всі вимоги до поєдинку.

Ключове питання - це стан поля в день матчу з "Динамо". "Тому є варіант, при якому гру з "Динамо" ми проведемо на полі суперника. Для киян, звичайно, вигідно, якщо гра відбудеться на їх полі", - додав президент "Десни". Нагадаємо, минулого сезону матч 1/4 фіналу Кубка України "Полтава" - "Шахтар" був скасований через неналежний стан поля.

https://www.rbc.ua/ukr/news/match-1-4-kubka-ukrainy-desna-dinamo-mogut-1510829448.html

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини