Важкоатлетка з Чернігівщини перемогла у всеукраїнських змаганнях серед юнаків та дівчат
З 1 по 4 червня у місті Скадовськ відбувся чемпіонат Центральної ради спортивного товариства “Колос” з важкої атлетики серед юнаків та дівчат під гаслом “Хто ти майбутній олімпієць?”.

Вихованка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності, що тренується у м. Бобровиця під керівництвом Мольченка Миколи – Назаренко Яна, здобула впевнену перемогу у ваговій категорії 58 кг., піднявши вагу у ривку 66 кг., у поштовху 85 кг.
Доречі, за два тижні до цих змагань Назаренко Яна була переможницею міжнародного турніру з важкої атлетики “Пам’яті героїв Чорнобиля”, що проходив у місті Славутич.
Зараз Яна готується до чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, який буде відбірковим до чемпіонату світу серед юнаків.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.