Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 01:00:35

Олімпійський урок на Чернігівщині у школі для глухих

30.09.2017   10:10Агенцiя

Відділення НОК України в Чернігівській області продовжує організовувати та проводити спортивно-виховний захід Всеукраїнський олімпійський урок.

Нещодавно до спецшколи № 2 міста Чернігова для глухих і слабочуючих дітей завітали відомі паралімпійці - Коломієць Олексій (вади слуху) – срібний призер з плавання ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор у Туреччині, Авраменко Катерина (вади слуху) - учасниця ХХІІІ-х літніх Дефлімпійських ігор, Литвинець Андрій Миколайович – начальник обласного центру ФКіС інвалідів «Інваспорт».

Спортсмени поспілкувались із вихованцями, розповіли про свій шлях, який вони долали до спорту та особистих перемог. Наприкінці побажали дітям гарного настрою, наснаги у навчанні, здійснення мрій. І вручили подарунки з олімпійською символікою.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини