За ініціативи ФСТ "Динамо" проходить турнір з футболу серед працівників правоохоронних органів області
З метою збереження та примноження кращих традицій, а також популяризації здорового способу життя, за ініціативи ФСТ «Динамо» на території фізкультурно-оздоровчого комплексу прокуратури Чернігівської області проходить турнір з футболу серед працівників правоохоронних органів на Кубок «Динамо».
Участь у змаганнях приймають колективи фізичної культури Національної поліції, Служби Безпеки України, Державної фіскальної служби та інших.
Довідково: рішенням Чернігівської міської ради від 28.04.2011 затверджено проект землеустрою та передано в постійне користування прокуратурі Чернігівської області земельну ділянку площею 2,0 га в м. Чернігові в районі Київського шосе для облаштування фізкультурно-оздоровчого комплексу.
Право прокуратури області на постійне користування землею посвідчено державним актом від 11.05.2011.
Прокуратурою області 12.02.2014 здійснено державну реєстрацію права власності на комплекс службових приміщень.
Відповідно до зазначеного свідоцтва комплекс є державною власністю, його власником є Генеральна прокуратура України, балансоутримувачем – прокуратура Чернігівської області. Утримання здійснюється згідно вимог чинного законодавства.
Право державної власності є незмінним.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.