До Дня фізичноїкультури і спорту. ДОВІДКА
Для спортивних та фізкультурно-оздоровчих занять населення в області на кінець 2016 р. діяли 2855 спортивних споруд.
Серед них 26 стадіонів із трибунами на 1,5 тис.і більшемісць, 411 спортивних залів площею не менше 162 кв.м., 3 лижні бази та стільки ж критих плавальних басейнів, 764 футбольні поля,258 майданчиків із тренажерним обладнанням, 19 тенісних кортів, 100 стрілецьких тирів, кінно-спортивна база, біатлонне стрільбище тощо.
Систематично займалися спортом майже 25 тис. жителів області, з них дві третини відвідували дитячо-юнацькі спортивні школи. Спортивна робота проводилась із 70 видів спорту, серед яких 27 – олімпійські. Найбільш популярними були футбол, легка атлетика, волейбол, кульова стрільба. В 11 видах спорту для інвалідів займалися 375 осіб.
Крім того, майже 66 тис. осіб займалися фізкультурою та спортому навчальних закладах, на підприємствах, в установах та організаціях, які проводять фізкультурно-оздоровчу роботу.
До роботи у сфері фізичної культури та спорту в області залучено близько 2 тис. фахівців, з яких майже 84% мали спеціальну вищу освіту професійного спрямування.
На фінансування сфери фізичної культури та спорту у минулому роцівикористано майже 86 млн. грн, з яких більше 80% – кошти місцевого бюджету, решта – державного.
Головне управління статистики у Чернігівськійобласті
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.