"Десна-2" перериває серію невдач
У суботу, 5 серпня, на чернігівському стадіоні “Локомотив” “Десна-2” в рамках 12 туру чемпіонату області з футболу приймала “Фаворит” з Корюківки.
“Біло-сині” з однією перемогою займали останню сходинку в чемпіонаті і мали серію з трьох поразок поспіль. У той же час “Фаворит” займав 4 місце і хотів наблизитися до призової трійки.
У перші хвилини гра йшла на зустрічних курсах. Але перший небезпечний момент створили “жовто-зелені”: Дмитро Науменко бив з правого кута штрафного майданчика. Але Дмитро Агібайлов парирував постріл. Але вже через 2 хвилини навіть майстерність нашого голкіпера не врятувала ворота: після розіграшу кутового ніхто не зміг зіграти в м’яч, поки той був у повітрі. Снаряд опустився на газон прямо перед Сергієм Гуком. І той увігнав його в ворота. 0-1 на користь “Фаворита”.
А вже на 21 хвилині гості змогли подвоїти рахунок. Науменко опинився віч-на-віч з воротарем “Десни-2”, але, перебуваючи під гострим кутом, вирішив відпасувати в центр штрафного майданчика, звідки ворота розстріляв все той же Гук. 0-2. Після цього “біло-сині” опинилися у нокдауні: у атаці не виходило нічого. Тим більшою несподіванкою стала відповідь. На 29 хвилині пішов навіс у воротарський майданчик, де забутим захисниками “Фаворита” виявився Гліб Скрибка, який з льоту відправив м’яч у протихід голкіперу. 1-2.
До перерви “Десна-2” могла пропустити третій м’яч, але удар нападника “жовто-зелених” потрапив у штангу. “Біло-сині” допускали багато браку у передачах, проте змогли зберегти рахунок. 1-2 на користь “Фаворита” за підсумками першого тайму.
У перші 15 хвилин другої половини гри ініціативою знову заволоділи гості, однак вижати результат зі своєї переваги вони не змогли.
А на 65 хвилині філігранна передача з лівого флангу від Євгена Білича на голову Скрибкі призвела до того, що Гліб оформив дубль. 2-2!
На 67 хвилині похвилюватися вболівальників “біло-синіх” змусив Дмитро Агібайлов. Воротар, після того як відбив небезпечний удар, залишився лежати на газоні. Здалося, що Дмитро міг посилити травму: ще у перерві йому довелося звернутися по допомогу медиків. Але все-таки голкіпер “Десни-2” зміг продовжити гру.
Наша команда діяла за рахунок швидкості своїх більш молодих гравців. І на 75 хвилині пресинг міг принести успіх: захисники “Фаворита” вирішили влаштувати перепас біля власного штрафного майданчику, і мало не втратили м’яч. На жаль, “жовто-зелені” самі змогли виправити помилку. Кульмінацією матчу міг стати штрафний, призначений біля воріт Дмитра Агібайлова на 80-й хвилині. Але гравці “Фаворита” реалізувати свій шанс не зуміли: м’яч метрів на 5 розминувся зі штангою. У час, що залишився, “Фаворит” намагався притиснути гравців “Десни-2” до їхнього штрафного майданчику. Але чернігівці не пропустили. 2-2.
“Десна-2” перериває серію поразок, а вже 9 серпня має всі шанси почати нову, переможну серію: у 8 турі чемпіонату міста Чернігова “біло-сині” відправляться у гості до головного аутсайдеру турніру “Полісся” з Добрянки.
Сєргєй Карась
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.