Майже 100 медалей привезли дефлімпійці з Туреччини
1 серпня Національна дефлімпійська збірна команда України повернулася з турецького міста Самсун після завершення ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор.
Українська команда у складі 217 спортсменів, фінішувала на Іграх в Туреччині зі сенсаційно високим результатом 99 медалей – 21 золота, 42 срібних та 36 бронзових. Такий здобуток дав змогу посісти другу сходинку у загальнокомандному заліку.
У складі всеукраїнської команди і представники Чернігівщини, призери серед плавців – Денис Бистревський та Олексій Коломієць.
ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри у Самсуні були найуспішнішими за всю історію участі українських спортсменів. Українці взяли участь у 16 видах спорту із 21-го, представлених на Іграх.
За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністраціїміністрації
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.