Памʼяті Юхима Школьникова
1 та 2 липня Чернігів зустрічав IV Міжнародний турнір з футболу серед ветеранів віком 50 років і старші пам’яті Заслуженого тренера України Юхима Школьникова.
Гостями цьогорічного турніру стали команди футболістів-ветеранів із Гомеля Республіка Білорусь, з Вінниці, Чернівців та господарі турніру команда з Чернігова.
Зустрів Чернігів гостей похмурою погодою, а тому матчі першого дня турніру відбувалися проливним дощем. Та, не зважаючи на погану погоду, настрій в учасників команди був чудовим. Теплом, радістю та щирим посмішками були осяяні обличчя учасників турніру не тільки від улюбленої гри, а й від довгожданої зустрічі з друзями.
За результатами дводенного турніру переможцями стали чернігівці. Срібними призерами турніру стала команда «Буковина» з Чернівцями, бронзу виборола команда ветеранів із Гомеля, почесне четверте місце посіла команда із Вінниці.
Визначили і кращих гравців у кожній команді. Ними стали Гуцуляк Степан з Чернівців, Дземенковець Едуард з Гомеля, Кривенок Андрій з Чернігова та Фотюк Олександр з Вінниці.
Кубки, нагороди, пам’ятні подарунки та фото на згадку – так закінчився цьогорічний IV Міжнародний турнір з футболу пам’яті Заслуженого тренера України Юхима Школьникова.
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).