Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 липня, 06:58:50

Валентина Кісіль на молодіжному чемпіонаті світу з важкої атлетики стала бронзовою призеркою

27.06.2017   08:27Агенцiя

У понеділок з Токіо прилетіла вихованка Чернігівської ДЮСШ «Атлет» Валентина Кісіль, яка на молодіжному чемпіонаті світу з важкої атлетики стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 90 кілограмів.

Результат Валентини в сумі двоборства – 227 кг, а поштовху підкорені 121 кг принесли дівчині ще й срібну нагороду. Чемпіонкою світу з результатом 240 кг стала Ліна Пенг з  Китаю. Скласти їй гідну конкуренцію, як зазначила юна сіверська богатирка, завадила травма.

Нагадаємо, що нинішньої весни в хорватському Спліті на чемпіонаті Європи серед жінок Валентина Кісіль здобула золоту і дві срібні медалі. За ці досягнення на важкоатлетичному помості призерка континентальної першості є  кандидатом на звання кращої спортсменки  та  найсильнішої жінки Чернігівщини  за підсумками змагань квітня 2017 року.

Цікаво, що після завершення навчання у Бахмацькій школі №4 18-річна дівчина, якій любов до «заліза» прищепила  її старша сестра,  майстер спорту, призер чемпіонатів України Руслана, нині поглиблює свої спортивні знання і майстерність у Чернігівському національному педуніверситеті. А  на світовий подіум їй допомогли зійти тренери - Олександр Овчаренко та Василь Кулак.