Обговорили державну політика щодо боротьби із застосуванням заборонених засобів і методів у спорті
15 червня у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади в он-лайн режимі через відеопортал YouТube відбулась експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики на тему: «Державна політика щодо боротьби із застосуванням заборонених засобів і методів у спорті».

Експерти, представники Міністерства молоді та спорту України, Національного антидопінгового центру,громадськість говорили про проект Закону України «Про внесення змін до статті 323 Кримінального кодексу України щодо боротьби з допінгом у спорті».
До обговорення долучились представники шести областей держави.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10
Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.
Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39
Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16
Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.
Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35
20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.