Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 07:44:57

Завершився Чемпіонат Європи з футболу серед представників муніципалітетів

23.05.2012   07:06

Збірна команда представників місцевого самоврядування України розділила з польськими колегами п'яте та шосте місця на ІІ Чемпіонаті з футболу серед мерів, що завершився у польському місті Тихи поблизу Кракова. Про це повідомив Чернігівський міський голова, капітан української команди Олександр Соколов.

За його словами, українці стали третіми у своїй підгрупі, але у загальному заліку отримали 5-6 місце. Перемогу за підсумками чемпіонату здобули представники місцевого самоуправління Чехії.
 
"У перший день чемпіонату українська команда поступилася команді колег з Німеччини та Чехії, натомість пізніше вдалося обіграти поляків та австрійців", - зауважив О.Соколов.
 
Він також підкреслив, що змагання пройшли на високому рівні, хоча до організаторів можна було висловити зауваження, оскільки у кількох командах представників місцевого самоврядування грали професійні футболісти, що позитивно позначалося на здобутках команди.

О.Соколов наголосив, що українська команда відповідала правилам чемпіонату, до її складу входили лише представники органів місцевого самоврядування, які захоплюються футболом. По завершенню турніру Чернігівський міський голова урочисто передав капітанську пов'язку Боярському міському голові Тарасу Добрівському, якому доручено готувати збірну мерів України до наступних турнірів.

Цьогорічний турнір був організований спільно Асоціацією міст України та Асоціацією міст Польщі. Учасниками чемпіонату стали 10 команд: збірні Німеччини, Чехії,  Австрії, України, Польща-2 увійшли до першої групи, а збірні Італії, Словаччини, Південного Тиролю, Словенії, Польща-1 сформували другу групу.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини