Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 лютого, 16:14:35

Яскраве свято жіночого футболу у Плисках

02.05.2017   10:15Агенцiя

За цікавою закономірністю, але невелике село Плиски Борзнянського району поступово перетворюється на столицю величної гри – Футболу.

Ось так і у Всеукраїнський день футболу, Плиски приймали у себе яскраве величне свято Жіночого футболу.

Майже тисяча вболівальників відвідала у той день футбольний стадіон «Єдність». Серед почесних гостей свята були перший віце-президентФедерації футболу України Вадим Костюченко, голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович, директор Департаменту сім’ї,молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш, Заслужений майстер спорту – Олімпійська чемпіонка з вільної боротьби Ірина Мерлені, голова Борзнянської райдержадміністрації Віра Проскура.

Учасники свята стали глядачами Відкритого Чемпіонату Чернігівської області серед команд дівчат2002 – 2003 та 2004 – 2005 років народження. У Чемпіонаті брали участь команди Чернігова, Ніжина, Борзни, Прилук, Городні, Куликівки, Киїнки, Редьківки. 16 команд зійшлися у боротьбі за призові місця. Та пощастило не всім.

У цікавій боротьбі у молодшій віковій групі перемогу здобули: І місце – команда ЗОШ № 21 м. Чернігів, ІІ місце – команда з Борзни, ІІІ місце – команда Городні. У старшій віковій групі золотими, срібними та бронзовим призерами відповідно стали команди Борзни, Чернігівської школи-інтернату та ЗОШ № 21 з Чернігова. Визначили кращих і у індивідуальних номінаціях. «Кращими воротарями» стали Ольга Авраменко (Городня) та Олена Сандул (ЗОШ № 21 Чернігів), «Кращі захисники» - Анастасія Майстат (Борзна) та Людмила Куніна (школа-інтернат), «Кращими нападаючими» стали Кошмал Ірина (ЗОШ № 21) та Колесник Дарина (Борзна).

Саме на стадіоні «Єдність» відбувся перший домашній матч дебютанток Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд вищої ліги команди «Єдність», яка у своїй основі складається з вихованок дівочого відділення Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність». Наші землячки приймали на своєму полі команду «Родина-Ліцей» з Костополя.

Дебют удався. У першому таймі наші землячки змогли досягнути мети і забити два голи у ворота суперника. І хоча у другому таймі дівчата з Костополядокладали всіх зусиль, аби перемогти нашу команду, та вони змогли реалізувати лише штрафний удар і таки забили гол у ворота «Єдності». Проте, вихованки СДЮШОР «Юність» змогли перейняти ініціативу у суперниць та відстояти свою половину поля, що дало змогу закінчити матчз рахунком2 –1 на користь чернігівських футболісток.

У перерві основного матчу почесні гості вручили медалі, кубки та пам’ятні подарунки переможцям дівочого Чемпіонату.А жіноча команда ФК «Єдність» отримала у подарунок від Федерації футболу області футбольні м’ячі, які дадуть змогу забезпечити на більш якісному рівні проведення навчально-тренувальних занять.

Також Вадим Костюченко, за доручення президента Федерації футболу України Андрія Павелка, виконав почесну місію і вручив обласній федерації футболу новий автомобіль FordKuga, який дасть змогу частіше відвідувати найвіддаленіші районі області, де іще люблять футбол.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини