На Чернігівщині пройшов перший чемпіонат України з шахів та шашок серед учасників бойових дій
В Чернігові за сприяння місцевих органів державної влади та Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України пройшов перший в історії чемпіонат України з шахів та шашок серед учасників бойових дій.
Змагання проходили у відповідності до шахового кодексу ФІДЕ за круговою системою. На турнір завітали учасники з восьми областей України. Всі вони вже багато років грають в шахи, а п’ятеро з них є кандидатами у майстри спорту.
Організатори впевнені, що для воїнів проведення цього турніру є засобом адаптації у мирному житті.
До змагання готувалися заздалегідь та придбали нове обладнання, що відповідає шаховим стандартам Європи та світу.
В напруженій боротьбі всі учасники показали дуже високі результати, демонструючи волю до перемоги.
За результатами особистих показників бронзовим призером став волинянин Іван Урупа, срібло - у Олександра Єрмакова з Запоріжжя, а золото отримав господар турніру, чернігівчанин Андрій Леоненко.
Як запевнила директор департаменту сім"ї молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Ніна Лемеш, - географія змагань серед учасників бойових дій буде розширятись і не лише серед шахів та шашок, а і серед інших активних видів спорту.
Ігор Березинський
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.