12-річна чернігівська школярка стала чемпіонкою України зі спортивного орієнтування
З 28 березня по 3 квітня в м. Трускавець (Львівської обл.) пройшли особистий чемпіонат України та Всеукраїнські змагання серед вихованців ДЮСШ і ПНЗ зі спортивного орієнтування, у яких взяло участь 560 чоловік у різних вікових групах з 20 областей України.
Чернігівщину на цих змаганнях представляли гуртківці міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю управління освіти Чернігівської міської ради.
В особистому заліку на скороченій дистанції чемпіонкою України стала учениця СЗОШ № 1 Коваль Марія серед 12-річних дівчат, а серед 14-річних – другою була учениця ЗОШ № 28 Халько Вікторія.
За сумою 4-х днів змагань Коваль Марія в групі Ж-12 та Новик Катерина в групі Ж-20 були другими.
Загалом команда Чернігівського міського Центру ТОВРДМ посіла 6 місце в загальнокомандному заліку.
За інформацією Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю
Останні новини Чернігівщини
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:32
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
3 грудня: цей день в Україні і світі 09:29
День 1379 Російська агресія - Day 1379 Russian aggression
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.