Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 червня, 07:34:08

Безкоштовна поїздка за маршрутом Чернігів - Рівне для вболівальників

29.03.2017   07:36Агенцiя

Футбольний клуб «Десна» організовує поїздку для уболівальників на центральний матч наступного туру.

Боротьба за 2-е місце в турнірній таблиці першої ліги загострилася до межі: рівненський «Верес» випереджає чернігівську «Десну» на 2 очки.

Найближчої неділі ці дві команди зіграють між собою в Рівному. Чернігівським футболістам як ніколи потрібна підтримка вболівальників на цій грі.

ФК «Десна» запрошує всіх уболівальників безкоштовно поїхати до Рівного і стати для чернігівської команди 12-м гравцем.

Записатися на поїздку можна, відправивши заявку в особистому повідомленні в групу ФК «Десна» в соціальних мережах «Фейсбук», «Вконтакте» або на електронну пошту desna.office@gmail.com.

Телефони для довідок: (093) 764-94-49, (068) 365-53-17.

Матч відбудеться 2 квітня і розпочнеться о 15.00.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини