Чернігівські паралімпійці тріумфально завершили сезон з зимових видів спорту
Етап Кубку світу з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору, що проходив з 17 по 24 березня у м. Саппоро (Японія) завершився тріумфом наших паралімпійців.
Загалом чернігівські паралімпійці на цьому етапі Кубку світу вибороли: бронзу в лижних гонках 10 км та срібло в спринті 7,5 км - Дмитро Суярко, срібло в лижних гонках 10 км та бронзу у спринті 7,5 км - Ігор Рептюх.
Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Ігор Рептюх - за підсумками етапів Кубків світу сезону 2016-2017 рр. в загальному заліку визнаний кращим спортсменом з лижних гонок та нагороджений Великим Кришталевим глобусом.
Наші паралімпійці – представники регіонального центру «Інваспорт», вихованці Заслужених тренерів України Сторожка Володимира Петровича та Литвинця Андрія Миколайовича.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.