Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 липня, 16:04:43

Обласна федерація самбо отримала нового очільника. ВІДЕО

25.03.2017   11:03Агенцiя

За рік інсування обласного осередку у Чернігові з’явились нові секції, кваліфіковані тренери та, найголовніше, нові чемпіони. Цей вид єдиноборств стрімко розвивається.

За останній рік чернігівські самбісти здобули десятки нагород на всеукраїнських змаганнях, а наші ветерани стали призерами на чемпіонаті світу. Цей рік став визначним для наших самбістів.

Всі досягнення — результат копіткої роботи та підтримки з боку обласної Федерації самбо. За цей рік у Чернігові з’явилась секція з боротьби самбо та кваліфіковані тренери. А тепер і новий очільник – ним став Петро Пекур, людина, яка намагається підтримати розвиток цього виду спорту на Чернігівщині.

У планах нового очільника федерації – створення окремої школи з боротьби самбо, де змогли б тренуватись і дітлахи, і вже досвідчені борці. Підтримують таку ініціативу і місцева влада. Тож майбутнє у самбо на Чернігівщині є.


Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини