Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 грудня, 19:36:11

У Чернігові стартував чемпіонат області з боксу. ВІДЕО

03.03.2017   08:25Агенцiя

Більше 120 спортсменів зі всієї Чернігівщини змагаються за призові місця. Найкращі представлятимуть наш край на всеукраїнських змаганнях.

Щорічний чемпіонат області з боксу стартував у Чернігові. Впродовж п’яти напружених днів визначать найкращих. Цього року беруть участь близько 120 спортсменів з усіх куточків Чернігівщини.

Націленою на перемогу приїхала команда з Новогрода-Сіверського. 15 спортсменів — учасників міжнародних змагань та призерів чемпіонату України — змагатимуться за першість в обласному заліку.

У Городні бокс на стадії розвитку, тут він з’явився досить нещодавно, але вже є свої чемпіони. Взагалі бокс на Чернігівщині один з найперспективніших видів спорту. Це підтверджує і Федерація боксу України – тиждень тому Олега Кравця з міста Ічні визнали найкращим тренером нашої країни.

Чемпіонат триває і зараз. До кінця тижня усі медалі знайдуть своїх власників і стане відомо, хто захищатиме честь області на всеукраїнських змаганнях.


Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини