Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 08:40:18

Про мерський футбол і осінні надії

14.05.2012   12:21Агенцiя

Сьогодні чи не всі видання Чернігівщини повідомили надзвичайно важливу новину. Наступного тижня, з 14 по 19 травня, чернігівський міський голова поїде аж у Польщу пограти у футбол. То буде другий за ліком чемпіонат Європи серед команд мерів. Чернігівський міський голова – капітан української команди.

Я не бачив, як грає під капітанством Олександра Соколова українська збірна мерів, я не бачив, як грає сам чернігівський міський голова, як, власне, виглядає у трусах і гетрах, але мене вже розпирає від гордості, що наш чернігівський градоначальник грає не на скрипочку, наприклад, а в серйозну чоловічу гру. Та ще й капітан при тому. Це на нього схоже. Він звик брати на себе відповідальність та здобувати перемоги. І не тільки в спорті. А й при виконанні своїх прямих обов’язків, за що отримує зарплату. Хто живе в Чернігові – той знає.

За повідомленням того ж таки Олександра Соколова, у змаганнях, окрім України, братимуть участь команди представників місцевого самоврядування Польщі, Італії, Словаччини, Словенії, Південного Тиролю, Німеччини, Австрії та Чехії. Олександр Соколов зауважив, що у підгрупі української команди сильні суперники – колеги з Німеччини, Австрії, Чехії та Польщі.

До складу наших увійшли сільські, селищні та міські голови з різноманітних куточків нашої країни. Команда навіть тренувалася і провела три короткотермінові збори. До команди входить 20 гравців. На полі гратимуть по 7 гравців від кожної команди. Членами збірних команд міських голів можуть бути мери міст та їх заступники. Допустимий вік заступників – не менше 40 років, при цьому їх кількість не може перевищувати половини складу команди. Кожен футбольний матч складається з двох таймів по 30 хвилин.

Отже, за, здавалося б, любительським турніром відбуватиметься серйозна подія напередодні Євро-2012. Українській мерській збірній належить зробити добрий зачин у передмундіальній Польщі. Мусимо показати, що в Україні навіть міські голови у футбол вміють грати. Бо і сміття з вулиць прибрати можна, і бездомних псів поховати до напливу іноземців, бомжів з повіями десь тимчасово вивезти, а ось якщо мери у футбол не вміють грати, так тому вже не навчиш.

Що ж до нашого чернігівського міського голови і капітана тої збірної особисто, то йому футбольний успіх нині як ніколи необхідний. Йому нині дуже потрібні позитивні емоції. І перемога, якщо така буде, то не тільки і не стільки буде перемога іміджева, скільки символічна. Після неї навіть до ворожки не ходи – восени Олександр Соколов може змінити залу засідань чернігівської міської ради на ту раду, що під скляним куполом.

Аутов Юрій, "Хвиля Десни"

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини