Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 19:09:41

Чернігівська плавчиня Олена Кисельова здобула медалі Кубку України

11.05.2012   06:42Агенцiя

На літньому Кубку України серед дорослих – юніорів з плавання, що проходив 5–8 травня у м. Харкові вдало виступила чернігівська плавчиня Олена Кисельова.

Кисельова Олена

Кисельова Олена

На дистанціях 400 і 200 м. комплексного плавання вона здобула срібні нагороди та цим результатом виконала контрольні нормативи і включена до збірної команди України, яка буде приймати участь у чемпіонаті Європи з плавання, що буде проходити у Бельгії у червні місяці.

http://noc-cn.org/news/chernigivska_plavchinja_olena_kiselova_zdobula_medali_kubku_ukrajini/2012-05-10-539

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини