Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 06:03:06

На обласному чемпіонаті з активних шахів змагатимуться учасники бойових дій

23.11.2016   08:06Агенцiя

Змагання відбудеться 10 грудня у Чернігові. Про це сьогодні повідомили організатори заходу під час прес-брифінгу в облдержадміністрації.

Чемпіонат проходитиме у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі № 1 (вулиця Захисників України, 3-б). Підтримали захід Департамент сім’ї, молоді та спорту ОДА та Федерація шахів Чернігівської області.

Директор КДЮСШ Сергій Романчук зауважив, що шаховий турнір проводиться не лише для бійців АТО, а й для всіх учасників бойових дій. Також він висловив сподівання, що подібний чемпіонат всеукраїнського рівня також проведуть у Чернігові.

Спортивними планами на наступний рік поділився представник Північного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Альберт Черешко. Це турніри з шахів, футболу, волейболу та веслування для демобілізованих і військових, які проходять службу.

– Спортивні змагання – це не лише нагода для учасників бойових дій продемонструвати свою фізичну силу і розумові здібності, а й черговий привід зустрітися з бойовими побратимами, – зазначив представник Північного оперативного командування Сухопутних військ ЗСУ Дмитро Бородавко.

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.