Визначився переможець
5 листопада цього року на стадіоні «Колос»у місті Бахмач відбулася зустріч двохкоманд – Ніжинського «Фрунзівця» та Бахмацького «Агродому» у двобої за Суперкубок Чернігівської області з футболу сезону 2016 року.
Сонячна погода, позитивні емоції, цікава та напружена боротьба – адже на футбольному полі зустрілися Чемпіон та володар Кубку області команда «Фрунзівець» та фіналіст Кубку області команда «Агродім».
У спортивній боротьбі з великою кількістю єдиноборств перемогу з мінімальним рахунком 1 – 0 здобув футбольний клуб «Агродім» з Бахмача. До речі, за 5 хвилин до кінця гри «Фрунзівець» не зміг реалізувати пенальті.
Вітаємо володаря Суперкубку Чернігівської області з футболу сезону 2016 року та бажаємо усім командам – учасницям змагань подальших здобутків та успіхів.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.