Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 08:49:03

Допомагаючи розвитку спорту в Чернігові

02.11.2016   08:41Агенцiя

У Чернігівській міській раді 31 жовтня відбулася зустріч керівництва міста та начальника профільного управління міськради з керівниками фізкультурно-спортивних товариств (ФСТ) в м. Чернігові. Темою обговорення було питання про перехід ФСТ на баланс міста.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля пояснив присутнім причини цього переходу. За його словами, якщо всі спортивні товариства перейдуть на утримання та під контроль до міста, це дасть змогу вирішити багато важливих питань, які на сьогодні виникають у спортивних школах і не вирішуються. А саме: всі діти зможуть навчатися в рівноправних умовах, буде покращуватися стан спортивних шкіл, оновлюватиметься інвентар.

Заступник міського голови Олександр Ломако зазначив, що три спортивні заклади, які находяться на балансі міста, фінансуються в повному обсязі. Це заробітна плата, комунальні платежі, проведення ремонтних робіт, а також покращення матеріально-технічної бази. Фінансування ж ФСТ відбувається тільки в двох напрямках: заробітна плата й оплата комунальних платежів. Інші витрати не передбачені Бюджетним кодексом. Відповідно діти, які навчаються в ФСТ і спортивних школах міста, знаходяться зовсім в різних умовах. Якщо ФСТ перейдуть на баланс міста, то профільне управління міської ради зможе максимально сприяти розвитку спорту в місті.  Включаючи оновлення інвентарю бази шкіл та проведення капітальних ремонтів.

Заступник міського голови також зазначив, що на минулому тижні керівництво двох ФСТ з шести вже звернулося до Чернігівської міської ради з  відкритими зверненнями, в яких вони надають згоду щодо переходу на баланс міста. 

У ході спілкування виявилось, що одне з побоювань керівників ФСТ пов'язане з тим, чи не призведе нове підпорядкування спортивних шкіл до втрати робочих місць.  У відповідь на цю позицію Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко запевнив, що після переходу на баланс міста всі робочі місця будуть збережені.
-  Я як міський голова даю гарантію, що ви збережете робочі місця, збережете трудові колективи, збережете ті школи, які зараз існують  – зазначив він.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини