"Десна" - "Арсенал-Київ" 1 - 0. Чернігів вириває перемогу у киян
За рахунок єдиного м'яча господарі здобули перемогу.
У напруженому та досить рівному протистоянні пройшла гра між чернігівською і київської командами. Суперники обмінялися низкою небезпечних атак, зосереджено зіграли в обороні і майже не помилялися на своїй половині поля.
Трохи гостріше виглядали гості, але реалізувати свій шанс підопічні Рябоконя не могли до 83-ї хвилини. У кінцівці поєдинку результативна атака вдалася "Десні", а точний удар на рахунку Дениса Фаворова, який приніс Чернігову путівку в 1/8 фіналу Кубка України.
Десна - Арсенал-Київ 1 0. Чернігів вириває перемогу у киян - изображение 1Чернигов. Стадион им. Ю. А. ГагаринаДесна - Арсенал-Київ 1 0. Чернігів вириває перемогу у киян - изображение 2
"Десна" (Чернігів) - "Арсенал-Київ" 1:0
Гол: Фаворов, 83
"Десна": Махновський, Галенко, Чорноморець, Братков, Фаворов, Мостовий, Бовтрук, Волков, Чепурненко, Мельник, Щедраков
"Арсенал-Київ": Сітало, Білий, Есеола, Турчанов, Насими, Тименко, Семчук, Матвєєв, Домбровський, Семенюк, Костюченко
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.