Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 12:58:57

Завершився чемпіонат області з лижоролерів та кросу. Хто переможці? ВІДЕО

05.09.2016   14:52

Завершився відкритий чемпіонат області з лижоролерів та кросу серед лижників-гонщиків і біатлоністів.

Протягом трьох днів команди з усіх районів Чернігівщини змагалися за звання перших на базі спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту. Хто став переможцем – дивіться у наступному сюжеті.
 
Відкритий чемпіонат області з лижоролерів та кросу серед лижників-гонщиків і біатлоністів став четвертим змаганням подібного рівня за минуле літо. 135 учасників – дітей віком від 11 років – зібралися на базі спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту.
Віталій Паршуков, директор СДЮШОР з лижного спорту: «Наша школа одна з кращих спортивних шкіл України, ми завжди знаходимось попереду інших шкіл і в біатлоні, і  лижних гонках. Ну, лижні гонки трошки складніше, це біда всієї України, вони зараз не на тому рівні розвитку, як біатлон. Але ми і тут на достойному рівні».
 
З вихованцями школи – а їх тут 250 дітей різного віку – працюють досвідчені тренери-викладачі. Серед яких і Світлана Варщак, яка 24 роки шукає, знаходить і виховує майбутніх чемпіонів.
Світлана Варщак, заслужений тренер України з біатлону: «Наверное, как и у каждого тренера, у меня есть свои фразы, какие-то точки.  Зная детей, они и больше времени проводят с нами, родители ведь на работе, меньше видят, а мы знаем их и сильные черты, и слабые, поэтому есть такие «точки», на которые можно нажать и оно срабатывает. Поэтому у каждого ребенка это свое, и если тренер знает и видит, он всегда может этим воспользоваться».
 
Групи в школі олімпійського резерву завжди переповнені, але шанс займатися  дається всім.
Світлана Варщак, заслужений тренер України з біатлону: «Единственное, что немножко не позволяет наше финансирование в плане инвентаря. Такие как винтовка, патроны, это уже сложнее. Поэтому лучшие их получают, а худшие будут отпадать, потому что шансы даем всем, а уже кто лучший, всегда остается лучшим».
 
Найкращою намагається бути і Аліна Велігорська, яку п’ять років тому до спортивної бази привів дідусь-спортсмен. Майже відмінниця у загальноосвітній школи, вона і тут прагне до висот, розвиваючи в собі найкращі якості.
Аліна Велігорська, учасниця змагань: «Конечно, даже если их нет с самого начала, ты приходишь и они у тебя должны развиваться. Это сила воли, сила характера, ты не должен бояться стартов, соревнований, ну и вообще быть сильным человеком, потому что много разных моментов будет происходить и надо будет выдерживать их».
 
Три дні поспіль учасники змагалися за звання кращих у кросі та біатлоні – вільному та класичному стилях. Командний залік очолила збірна Чернігівського району, друге та третє місця посіли  Корюківська та  міста Чернігів- команда №2.


Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.