Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 13:25:34

Перша ліга. Тернопіль поступається Десні

05.09.2016   08:00Агенцiя

Огляд матчу Першої ліги Тернопіль - Десна.

ФК "Тернопіль" продовжує наче шпилькою колоти серця власним вболівальникам. Команда в семи матчах не здобула жодної перемоги, розродившись лише однією нічиєю.

В суперниках тернополян була "Десна", яка на старті сезону виглядає цілком пристойно. Команда мало пропускає, небагато забиває, зате раціонально розпоряджається своїми моментами. Одним словом, "Тернопіль" якщо й надіявся на диво, - то лише потайки.

Втім, реальність виявилася не дивовижною, а суворою. "Тернопіль" капітулював ще в першому таймі, двічі пропустивши від Філіппова. Відігратися було вже нереально.

Тернопіль. Центральний міський стадіон
ФК "Тернопіль" - "Десна" (Чернігів) 0:2
Голи: Філіппов 19, Філіппов 44

ФК "Тернопіль": Мирний, Червонецький, Скидан, Гевлич, Громяк, Богданов, Солонинко (Кривий 60), Черномаз, Клекот, Наконечний (Шевчук 46)

"Десна": Махновський, Чорноморець, Фаворов, Мостовий, Коберідзе, Бовтрук (Мишенко 66), Філіппов (Галенков 89), Волков (Картушов 78), Чепурненко, Максименко, Мельник

Попередження: Скидан 26, Червонецький 56


http://www.ua-football.com/ua/ukrainian/first/1472982067-persha-liga-ternopil-desna.html

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.